SİLAHLAR

AUG

Bu silah, oyundaki en havalı silahların başında gelmektedir. Oyunda birçok silah bulunur. Bu silahları birbirleriyle kıyasladığımızda kiminin belli noktalarda üstünlük kurduğunu söyleyebiliriz. Hiç şüphesiz ki bu grubun bir üyesi de yazımızın konusu olan AUG olmaktadır.

Oldukça şık bir tasarımı vardır. Hayattaki her konuda olduğu gibi oyunda da öncelikli olarak estetik bizim ilgimizi çeker. Bir silahı kullanırken onun gözümüze iyi görünmesine çok önem veririz. Bazı silahlar yapıları itibariyle kötü dururken bazılarında da güzel bir çalışmanın yansımalarını görürüz. Performansının yanı sıra görüntüsü ile de bizlerin takdirini kazanmıştır. Kendi fikrimi soracak olursanız oyunda kullanmaktan en çok keyif duyduğum silah budur. Sürekli bu silahı kullanıyorum. Bana göre özelleştirmelere de en müsait silahlardan birisidir. Siz bu silahı hiç süslemeseniz bile alt tarafının yeşil olması, silahın tek düze olmaması gibi etmenlerden dolayı rakiplerine göre birkaç adım öndedir. Çeşit çeşit renklerle, farklı etiketlerle bambaşka bir boyut kazanabilir. Oyundaki rakiplerime dikkat ettiğimde de önemli bir kısmında bu silahın kullanıldığını görmekteyim.

Dördüncü seviyeye kadar yükselttiğim bu silahta bazı düzenlemeler de yaptım. Bu düzenlemeler benim oyundan daha çok keyif almamı sağladı. Oyundaki bu silahın da daha güzel olduğunu bana gösterdi. Oyunda hareket ederken önünüzde parıldayan bir görüntünün olduğunu bir düşünün.AUG Kulağa oldukça harika geliyor. Silahın göze hitap eden kısımlarından yazımızın bu kısmına kadar bahsetmiş olduk. Şimdi de yazımızın ikinci bölümünde bu silahın teknik detaylarından ve oyunda size sunacaklarından bahsetmek istiyorum.

Makinalılar AUG

Bu silah hızlıdır. Oyunda bu silaha ayak uydurabilmek için sizin de hızlı hareket etmeniz gerekmektedir. Birçok oyuncunun rahatsız olduğu noktanın birisi rakiplerinden önce davranamamaktır. Bunun önüne geçebilmek için oyunda en kaliteli silahı seçmeniz gerekir. Bu sizin cephenize artı katarak mücadele ettiğiniz karşı taraf için de güç bir durum oluşturur. Bu silah için yapabileceğim diğer bir yorum da yükseltmelere açık olmasıdır. Birçok silahın yükselttiğinizde sizi memnun etmediğini fark etmişsinizdir. İşte tam da bu noktada bu silah ayrı bir noktada bulunuyor. Oyunda bu silahın ilk hali bile gayet etkiliyken yapacağınız yükseltmeler ile bu silahın gücünü üst noktalara taşıyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı