HARİTALAR

Çin Bahçeleri


Çin Bahçeleri: Sizi her alanda zorlayacak ve sabotaj gibi oyunlarla refleks becerilerinizden pusu kurma becerilerinize kadar her alanda geliştirecek mükemmel bir harita… Nişancıların uzaktaki rakiplerini çok kolay bir şekilde avlayabileceği, makinalıların ise seri atış özelliği ve silahının menzil özellikleriyle avantaj yakalayabileceği açıklıklarla dolu mükemmel bir arena ile yine zula sizleri şaşırtıyor. Tabii ki de Çin bahçeleri gibi egzotik bir yerde oyun oynamak da ayrıca insanı tatmin eden bir diğer unsur. Bu nedenledir ki size güzel bir arenada oyun oynama şansı veren zula yine grafik ve atmosfer değişikliği ile oyunculara tarifi inanılmaz bir oyunu tatmanıza imkan veriyor.


Bu arenada oynamak için size lazım olan asıl gereksinimler. Zırh, nişancı silahı ve seri atış özelliği bulunan ve iyi hasar bırakan bir tabanca. El becerilerinizin ve hızlı manevra kabiliyetinizin oyunda size ayrıca bir avantaj sağlaması da bir diğer unsur. Özellikle base lerde dikkatli olmanız konusunda sizi uyarmam gerekecek. Çünkü zula ve gladyo takımlarının base lerinde bolca pusma mevzisi bulunmakta. Bu nedenledir ki oyunu son derece dikkatli ve ses özelliklerinden faydalanarak oynamak. Sizi oyunda başarılı kılacağı konusunda tam bir fikir sabitiyeti içerisindeyim.


Hayatında Çin’e hiç gitmemiş ve gelecekte gidebilecek bir hususmda olmayan şahıslar amacıyla bu map. Çin Bahçelerini husus alarak onlara Çin sokakları tecrübesini yaşatıyor. Köprüler, tüneller doğru vakitte kullanıldığı vakit rakibe karşı bir avantaj kurmanıza yardımcı olurlar. Karşı takımın alanına gidebilmek amacıyla çoğu kısayol bulunur. Eğer haritaya hakim olabilir ve süratli hareket ederseniz başarılı olabilir ve bu haritadan keyif alabilirsiniz.

Çin Bahçeleri

zula, zulaya dair, zula ile ilgili, zula haritalar, zula silahlar, zula makinalılar, zula hafif makinalılar, zula nişancılar, zula tabancalar, zula bıçaklar, zula bombalar. zula oyun modları, zula aranıyor, zula olum maçı, zula nişancı, zula pompalı. zula bıçak, zula tokat, zula karlı liman, zula sabotaj, zula rekabet, zula battle royal. zula karakterler, zula çanakkale, zula gaziantep mülteci kampı, zula hangar, zula nemrut, zula paris, zula kuzey ırak, zula kereste, zula düğün salonu. zula internet kafe, zula favela, zula tahran, zula herkes tek, zula sancak,

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı