OYUN ÇEŞİTLERİ

Eleme

Rakiplerinizin birer birer eksildiğini görün. Onları Eleme ile yok eden siz olun. Hangar ,İnşaat ve türevi haritalarda karşınıza çıkan rakiplerinizi elemek amacıyla gizlenin ya da pusuya düşürün.

ağ ve solda bulunan boşluklar saklanmanız için size fırsat tanır. Haritanın tam ortasında bulunan helikopter enkazı sizin alanınız ile rakip alanı birbirine bağlayan en önemli noktadır. Helikopterin içine girdiğinizde rakiple karşılaşma olasılığınız bir hayli yüksektir. Haritada helikopterin yanı sıra birbirine dayanmış variller bulunur. Bunların arasındaki boşluklara saklanabilir ve rakiplerinizi güvenle bekleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu haritada sağda ve solda birbirine simetrik olmak üzere iki geçit bulunur. Bu geçitler kendi alanınızdan rakip alana geçmek için tasarlanmıştır. Bu geçitler aynı şekilde rakip alana bağlandığı için dikkatli olmalısınız. Siz geçitin ortasına geldiğinizde karşınıza mutlaka bir rakip çıkacaktır. Kendinizi koruma imkanlarını gözden geçirmelisiniz. Demin size birbirine bağlı varillerden bahsetmiştim. Sağda ve soldaki yollarda da variller bulunur. Rakibinizle mücadele ederken zorlandığınızda varillerin arkasına saklanabilir ve tehlike geçene kadar orada bekleyebilirsiniz. Safranbolu haritası geniş bir harita değildir. Bunun size sağlayacağı avantajlar olabilir.

Kazanan olmak amacıyla mücadeleye devam edin. Ama ilgi edin. Sadece bir canınız var. Doğru kullanın. Eleme oyununun girişinde doğduğunuz base den itibaren oyun başlar. Eğer kaybeden tarafta iseniz doğumunuz direkt olarak ölümünüz de olabilir. Bu nedenle oyuna ısınmış olarak başlamanız büyük önem taşıyor.

Eleme

zula, zulaya dair, zula ile ilgili, zula haritalar, zula silahlar, zula makinalılar. Zula hafif makinalılar, zula nişancılar, zula tabancalar, zula bıçaklar. Zula bombalar, zula oyun modları, zula aranıyor. Zula olum maçı, zula nişancı, zula pompalı, zula bıçak, zula tokat, zula karlı liman. Zula sabotaj, zula rekabet, zula battle royal, zula karakterler. Zula çanakkale, zula gaziantep mülteci kampı, zula hangar, zula nemrut, zula paris, zula kuzey ırak. Zula kereste, zula düğün salonu, zula internet kafe, zula favela, zula tahran, zula herkes tek. Zula sancak, zula çin bahçeleri, zula patron, zula koruma, zula üsküdar sokakları. Zula metro istasyonu

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı