HARİTALAR

Favela

Favela: Oldukça geniş bir alana yayılım gösteren bu haritada, çoğu noktadan ilerleyebilirsiniz. Kapı önleri ve arkaları saklanmak amacıyla çok elverişlidir. Aynı şekilde keskin nisanci  alarak köprünün bir yakasından diğerini denetim edebilirsiniz. Bombaların kuruluş bölgelerinde de gözetlemek amacıyla güzel boşluklar yakalayabilir ve rakibinizi şaşırtabilirsiniz. Tercih ettiğiniz silah sizi ve rakiplerinizi çok etkileyecektir. Bu nedenle silah yükseltmelerini yapar ve derecesi yüksek bir zırhla bu oyuna katılırsanız iki sıfır önde başlarsınız desek yanlış olmaz.

Elbette sabotaj oyunlarında daha çok karşılaştığımız bu arena tipinde neredeyse her türlü silah çeşidini deneyebilir ve oyunlarda başarı elde edebilmek için oyun tarzınıza uygun silahla oynayarak bu arenada başarı sağlayabilirsiniz. Ama dikkatli olmalısınız çoğu zula oyuncusunun harman olduğu bu arenada sizi farklı sürprizler de bekliyor olacak. Öncelikle köprüden geçerken ya da parabellum yazısı önünde düşecek olursanız maalesef dönüşünüz olmayacaktır. Çünkü o yükseklikten düşmek canınızı tüketebilir. Aşağıdaki bölgeden ilerleyerek rakiplerinizi şaşırtabilir ve onları gafil avlayarak hiç beklemedikleri bir anda öne geçebilirsiniz. Yeni oyun modları olan sınırsız eğlence modunda da elinizdeki bir silahla bu arenada rakiplerinize üstünlük elde edebilmek için merminizi tasarruflu kullanmalı ve merminizin bitmesi halinde bıçağınıza davranıp onu etkisiz hale getirmek için gereken çeviklik ve hızla üstüne atılmalısınız ki kazanan siz olun… Unutmayın, eğlenmek için sınırsız eğlence modunda oynamanız ve rakiplerinize üstün gelmeniz yeterli değil, onları alt etmelisiniz:)

Favela

zula, zulaya dair, zula ile ilgili, zula haritalar, zula silahlar, zula makinalılar, zula hafif makinalılar, zula nişancılar, zula tabancalar, zula bıçaklar. zula bombalar, zula oyun modları, zula aranıyor. zula olum maçı, zula nişancı, zula pompalı, zula bıçak, zula tokat, zula karlı liman. zula sabotaj, zula rekabet, zula battle royal, zula karakterler. zula çanakkale, zula gaziantep mülteci kampı, zula hangar, zula nemrut, zula paris, zula kuzey ırak. zula kereste, zula düğün salonu, zula internet kafe, zula favela, zula tahran, zula herkes tek. zula sancak, zula çin bahçeleri, zula patron, zula koruma, zula üsküdar sokakları. zula metro istasyonu

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı