HARİTALAR

Gaziantep


Güneydoğu Anadolu Bölgemizin güzel illerinden Gaziantep , çok köklü bir geçmişe sahiptir. Gaziantep Gerek kültürel birikimiyle gerekse de güzel coğrafi yapılarıyla turizm. amacıyla güzel bir durak olan bu şehrimiz de haritalarda kendisine yer bulmuştur. Sabotajin en keyifli mekanlarından. Elbette sabotaj oyunlarında ölmemek en önemli bir diğer mevzu. Bu nedenle nişancı silah seçip oynayan arkadaşlara maalesef eğer eliniz fast shota alışkın değilse kötü bir haber vermem gerekecek. Birbirine yakın dönemeçleri ve çok sık bulunan pusu siperleriyle Gaziantep sizi çok zorlayacağını düşündüğüm haritalardan birisi.

GAZİANTEP


Bir evde çatışmak..Kulağa gerektiğince fantastik geliyor değil mi ? Bu haritada karşılıklı konumlanmış. iki evde çatışabilir ya da tünelleri kullanarak süratli ve etkili çözümler üretebilirsiniz. Elbette makinalıların ve hafif makinalı silahların hareket kabiliyetini ve seri atış özelliğini kazandırmasının dışında silah yükseltmelerini yapmış olmak da sizi bu arenada ileriye taşıyabilecek bir diğer özellik.

https://zulaoyunu.com/rekabet/

Beton blokların arka kısmına  saklanabilirseniz rakiplerinizin bombayı kurmasını. Önleyebilirsiniz ya da nişancı ile bir evden diğerini denetim etmek de uygulayabileceğiniz taktiklerden… Evler kuşkusuz bu arenanın bir diğer can alıcı noktası. Pusu atmak ve fark edilmeden arena içinde dolaşabilmek için size gerekli siper özelliklerini veren bu yapılar aynı zamanda tuzaklama yapmak için de biçilmiş kaftan. Bir c5 ile bomba kuran ekibi veya savunucuları etkisiz hale getirebilmek sizin elinizde. Sadece empati kurun yeter. Siz olsanız nerelerden geçerdiniz? Hangi yolları kullanır ve bir ateş anında nereye mevzi alırsınız?

Gaziantep

zula, zulaya dair, zula ile ilgili, zula haritalar. zula silahlar, zula makinalılar, zula hafif makinalılar, zula nişancılar. zula tabancalar, zula bıçaklar. zula bombalar, zula oyun modları, zula aranıyor. zula olum maçı, zula nişancı, zula pompalı, zula bıçak, zula tokat, zula karlı liman. zula sabotaj, zula rekabet, zula battle royal, zula karakterler. zula çanakkale, zula gaziantep mülteci kampı, zula hangar, zula nemrut, zula paris, zula kuzey ırak. zula kereste, zula düğün salonu, zula internet kafe, zula favela, zula tahran, zula herkes tek. zula sancak, zula çin bahçeleri, zula patron, zula koruma, zula üsküdar sokakları. zula metro istasyonu

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı