HARİTALAR

Gemi

Gemi: Karşılıklı iki Gemi ve ortasındaki geniş bir alan üstüne yapılmış bu haritada simetrik bir yapı vardır. Rakip alana ulaşabilmeniz amacıyla 3 yol bulunmaktadır.

Gemi in amacıylae girdiğinizde soldan ilerleyerek alttan gidebileceğiniz tünel , ortadaki boşluktan ilerlemek ya da sağ ya da solda tespit edilen merdivenlerle rakip alana ulaşabilmeniz mümkündür.Geminin üst katına çıkarak başka geminin üstünü altını , sağda ve solda tespit edilen denetim odalarını gözetleyebilirsiniz. makinalı silahların açık alandaki kontrol etkisi yadsınamayacak derecede önemli ancak nişancı oynanacak kadar büyük ve açık bir alan sağlamayan bu arenada sizi en çok zorlayacak olan şey ise kestirme ve ara yollardan, yani tünellerden gelen rakipleriniz olacak. Bu nedenle takımınızla beraber oynarken bu alanlara çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Yoksa merdivenin başında sizin ve birçok arkadaşınızın silahları yerde vaziyette bulabilirsiniz kendinizi. Ve oyunu kaybetmek de cabası. Bu nedenledir ki sizi hafif makinalı ve makinalı silahların bu alandaki yetkinliği üzerine uyarmam gerek.

Eğer nişancı becerileriniz yüksekse bu nokta sizin amacıyla en uygunudur zira tek noktada çoğu alana hakim olabilirsiniz.Daha güvenilir bir yol dilerseniz yer altından ilerleyeceğiniz tüneller sizin amacıyla en iyisi olacaktır.Sağda ve solda tespit edilen denizin görünümü ile birlikte gemilerden hoşlanan bir insansanız , bu haritayı keyifle oynayacağınıza inanıyoruz. Öyle ki nişancıların da fast shot özelliğiyle birçok kill alabileceği bu oyunda ayrı bir yer ediyor.

Gemi

zula, zulaya dair, zula ile ilgili, zula haritalar, zula silahlar, zula makinalılar. Zula hafif makinalılar, zula nişancılar, zula tabancalar, zula bıçaklar. Zula bombalar, zula oyun modları, zula aranıyor. Zula olum maçı, zula nişancı, zula pompalı, zula bıçak, zula tokat, zula karlı liman. Zula sabotaj, zula rekabet, zula battle royal, zula karakterler. Zula çanakkale, zula gaziantep mülteci kampı, zula hangar, zula nemrut, zula paris, zula kuzey ırak. Zula kereste, zula düğün salonu, zula internet kafe, zula favela, zula tahran, zula herkes tek. Zula sancak, zula çin bahçeleri, zula patron, zula koruma, zula üsküdar sokakları. Zula metro istasyonu

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı