HARİTALAR

Hangar

Hangar : Kapalı bir mekanda silahlı rakiplerinizle karşılaşabilir , onları avlamak için pusabilir , ve onlara yaklaşmadan uzaktan işlerini bitirebilmek için nişancılarla bir ölüm arenası oluşturabilirsiniz. Makinalıların avantajlı olduğu bu büyük alanda menzilinizdeki ve açıktaki rakiplerinizi keklik gibi avlayabilir, killl ininizi yükeltebilirsiniz. Ama dikkatli olun. Zırh olmadan üzerinize gelen kurşunlar sizde ölümcül yaralar oluşturabilir. bu nedenledir ki ekstralarınıza ayrı bir önem vermeniz gerekebilir. Ölüm maçı , patron avı , herkes tek gibi oyun modlarında rakiplerinizle karşılaşacağınız bu arenada gizlenmek ve en uygun zamanda ortaya çıkmak sizi birinciliğe taşıyabilir. Elbette arenanın uçllarındaki yüksek kuleleri de unutmamak gerekir. Bir nişancının bu mevzide neler yapabileceği sizin hayal gücünüze kalmış. Nişancı silahlarının hasar almadan üstünlüğü elde etmenize yardımcı olacağı herkesin bildiği bir gerçek. Peki onları arkalayarak kuleye tırmanan rakipleri? işte sizi bekleyen arenada her şey mümkün … arkalabilirsiniz, avlayabilirsiniz, avlanabilirsiniz, pusabilirsiniz, pusuya düşebilirsiniz.

Hangar haritasında kendinizi bir usta olarak hissetmeniz mümkündür. Gerçek bir hangar havasının hissedildiği bu haritada boşluklara ilgi etmelisiniz.Rakibinizin nerede olduğunu bulabilmek amacıyla yer yer ortamdaki sese ilgi kesilmelisiniz.

Araçların arkalarına ilgi etmelisiniz zira rakipleriniz o bölgeye saklanabilmekte ve sizi hazırlıksız yakalayabilir. Kapalı bir alan üstüne geliştirilmiş bu harita ,size farklı bir tecrübe yaşatacaktır. Ayrıca seçtiğiniz silaha dikkat edin! O silah sizi ya en üst sıralamaya taşıyacak , ya da rakiplerinizin ve takım arkadaşlarınızın gerisine düşmenize neden olacak.

Hangar

zula, zulaya dair, zula ile ilgili, zula haritalar, zula silahlar, zula makinalılar. Zula hafif makinalılar, zula nişancılar, zula tabancalar, zula bıçaklar. Zula bombalar, zula oyun modları, zula aranıyor. Zula olum maçı, zula nişancı, zula pompalı, zula bıçak, zula tokat, zula karlı liman. Zula sabotaj, zula rekabet, zula battle royal, zula karakterler. Zula çanakkale, zula gaziantep mülteci kampı, zula hangar, zula nemrut, zula paris, zula kuzey ırak. Zula kereste, zula düğün salonu, zula internet kafe, zula favela, zula tahran, zula herkes tek. Zula sancak, zula çin bahçeleri, zula patron, zula koruma, zula üsküdar sokakları. Zula metro istasyonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı