HARİTALAR

Kale

Kale: Büyük duvarlar… Büyük salonlar… Büyük heyecan… Kale rakiplerini bul, kıyasıya mücadelede üstün gel! Sabotaj oyunlarında rakiplerinizle köşe kapmaca oynadığınız bu harita yine cesur zula oyuncularına büyük sürprizler hazırlamakta… Nişancı aldığınızda sizi bir anda rakiplerinizle yüz yüze bırakabilecek olan ya da makinalı aldığınızda uzaktaki rakibinize denk gelmeyen kurşunlarla sinir krizleri geçirten bu harita sizi söz gelimiyle 2 arada bir derede bırakacak. Mimarisiyle göz alan , bir yandan da havuzun etrafındaki çatışmalarla adeta bir meydan muharebesi gösterisine şahit olan bu mekanda hem gizlenmek hem de mevzideki rakibinizi ateş altına almak büyük bir beceri istiyor. Bununla beraber arenayı bilenin size sağlayacağı avantajla bu haritanın kazananı siz olacaksınız. Şayet nişancıysanız rakibinizle yüz yüze gelmek size heyecanlı anlar yaşatabilir. Ama İyi bir tabancanız varsa Onu hızınızla seri bir şekilde alt edebilir ve kill inizi arttırabilirsiniz. Makinalıların ise uzaktaki rakibine yaklaşmak ve onu gafil avlamak için sessizce ilerlemekten başka şansları olmayacaktır.

Sabotaj oyunlarının vazgeçilmezi olan Kale ile nişancılığınızı konuşturabilir, görülmesi zor köşelere saklanıp rakiplerinizi gafil avlayabilir, ya da c5 kurup geçiş güzergahlarında onları haklayabilirsiniz. Bombalarınızı akıllıca kullanmanızı tavsiye ederim. Aksi halde uzaktaki rakibinizle göğüs göğüse vuruşmanız gerekecek.

VE unutmamalısınız ki kestirmeler ve ara yolllar her daim sizi bir isim öne taşır… Hamlelerinizi akıllıca yapın , rakiplerinizi şaşırtın ve kazanan siz olun. İyi şanslar.

Kale

zula, zulaya dair, zula ile ilgili, zula haritalar, zula silahlar, zula makinalılar. Zula hafif makinalılar, zula nişancılar, zula tabancalar, zula bıçaklar. Zula bombalar, zula oyun modları, zula aranıyor. Zula olum maçı, zula nişancı, zula pompalı, zula bıçak, zula tokat, zula karlı liman. Zula sabotaj, zula rekabet, zula battle royal, zula karakterler. Zula çanakkale, zula gaziantep mülteci kampı, zula hangar, zula nemrut, zula paris, zula kuzey ırak. Zula kereste, zula düğün salonu, zula internet kafe, zula favela, zula tahran, zula herkes tek. Zula sancak, zula çin bahçeleri, zula patron, zula koruma, zula üsküdar sokakları. Zula metro istasyonu

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı