HARİTALAR

Kıbrıs Açıkları

Kıbrıs Açıkları … Karşınıza aniden çıkan rakipler… tokat oyunlarında en gözde harita… Birçok oyunda olduğu gibi yine sizi refleksleriinizle sınayan bir haritada çok hızlı tepki vermeniz gereken şartlarda oynayacaksınız. Silahınızı iyiseçmeniz bu needenle büyük önem taşımakta çünkü nişancı silahının yakın mesafedeki azizliklerini hepimiz yaşadık. Ancak makinalıların hareket kabiliyeti de ortada. Bu nedenle size tavsiyem hafif makinalıların , tabancaların yargı dağıttığı bir oyundan bahsediyoruz. Başa hedef almayı da unutmayalım. Çünkü head shotların sizi hem mermiden tasarrufa götürdüğünü hem de sizi fark eden rakibinizin size hamle yapma olasılığını azalttığı da bir gerçek. Pompalılarsa yine bu haritanın vazgeçilmezlerinden. Pompalıların tek atma özelliğinden faydalanmak için onları yükseltmeniz gerekmektedir. Bunun sonucunda bir m6 nın neler yapabileceğini bir hayal edin. Karşınıza birden çıkan rakibinizi tek atışla alt edebilirsiniz. Kill sayınızı artttırabilir, kd nizin artmasıyla övünebilirsiniz. Ancak dikkatli olmanız konusunda sizi bir kez daha uyarmalıyım. Eğer zırhınız yoksa alacağınız hasarlar ölümünüzü hızlandırabilir.

Kıbrıs Açıkları haritasında bir tersanede rakiplerinizle tabiri caizse köşe kapmaca oynayacaksınız.  Birbiri ardına dizilmiş engeller sizler amacıyla iyi bir saklanma noktası olacaktır. Bu haritayı iyi bilmek size üstünlük sağlar.Çünkü çok sayıda tespit edilen depoların hangi kısımlara açıldığını bilmezseniz rakiplerinize karşı hazırlıksız yakalanırsınız.

Öncelik ile atılım gerçekleştirme dilediğiniz bölgeyi iyi belirlemeli daha sonra o bölgeye ulaşabilmek amacıyla doğru bağlantıları kullanmalısınız. Unutmayın doğru bir atılım amacıyla çok yönlü düşünmeli ve dikkatli olabilmelisiniz.

Kıbrıs Açıkları

zula, zulaya dair, zula ile ilgili, zula haritalar, zula silahlar, zula makinalılar. Zula hafif makinalılar, zula nişancılar, zula tabancalar, zula bıçaklar. Zula bombalar, zula oyun modları, zula aranıyor. Zula olum maçı, zula nişancı, zula pompalı, zula bıçak, zula tokat, zula karlı liman. Zula sabotaj, zula rekabet, zula battle royal, zula karakterler. Zula çanakkale, zula gaziantep mülteci kampı, zula hangar, zula nemrut, zula paris, zula kuzey ırak. Zula kereste, zula düğün salonu, zula internet kafe, zula favela, zula tahran, zula herkes tek. Zula sancak, zula çin bahçeleri, zula patron, zula koruma, zula üsküdar sokakları. Zula metro istasyonu

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı