HARİTALAR

Kız Kulesi

Kız Kulesi …  İşte oyunun en güncel haritalarından birisi daha sizi bu arenada heyecanlandıracak, söz gelimiyle köşe kapmaca oynatacak kadar sizi arenada döndürecek bir arenayla karşınızdayız. Bu arenada her türlü silahı kullanabilirsiniz. Ancak sizi birinciliğe taşımasını istiyorsanız uygun mevzilere yerleşmeli, siper aldığınız bölgelere dikkat etmelisiniz.

Karşılıklı iki geminin ortasında kule yer alacak şekilde geliştirilmiş bu haritanın görsel olarak çok estetik olduğunu söyleyebiliriz. Ölüm maçları için idealdir.Her oyuncu kendi takımlarının gemilerinde oyuna başlarlar. Kuleye geçebilmek ya da karşı gemiye geçebilmek amacıyla iki yolunuz var. Ya alçakta tespit edilen tüneli kullanacaksınız ya da gemiden çıkıp kulenin kapısına kadar yürüyeceksiniz. Gemiden ayrıldığınız anda rakip alanda konumlanmış olan keskin nisanci amacıyla açık amaç olursunuz .Bu güvenilir bir yol değildir. Tünelden gittiğinizde ise karşı alana kadar güvenilir bir şekilde gidebilirsiniz( karşınıza çıkan rakipleri yakın uzaklıkta alt ederek). Kulenin tepesine çıkmak ise uygulanabilecek en iyi taktiklerdendir. Çünkü rakipleriniz ilk olarak karşı gemiye odaklanacağından ötürü siz bu fırsatı kullanarak kısa ve süratli atışlar yapabilirsiniz. Yukarıya çıktığınızda üstten gelenin olup olmadığını denetim etmelisiniz.

İşte karşınızda Kız Kulesi… Arenaların içinde tüm çeşitlilikteki silahları kullanabileceğiniz nadir arenalardan. Çatı katı, Yer altı tünelleri, kız kulesinin içindeki odalarda gerçekleşen bir köşe kapmacayla Ölüm maçlarının vazgeçilmezi denebilecek sayılı arenalardan biri. İşte bu nedenle bu arenada oynamanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Yorumlarda siz de bu arena ile alakalı maceralarınızı yazabilir, sohbetinize diğer rakiplerini de ortak edebilirsiniz.

Kız Kulesi

zula, zulaya dair, zula ile ilgili, zula haritalar, zula silahlar, zula makinalılar, zula hafif makinalılar, zula nişancılar, zula tabancalar, zula bıçaklar, zula bombalar, zula oyun modları, zula aranıyor, zula olum maçı, zula nişancı, zula pompalı, zula bıçak, zula tokat, zula karlı liman, zula sabotaj, zula rekabet, zula battle royal, zula karakterler, zula çanakkale, zula gaziantep mülteci kampı, zula hangar, zula nemrut, zula paris, zula kuzey ırak, zula kereste, zula düğün salonu, zula internet kafe, zula favela, zula tahran, zula herkes tek, zula sancak, zula çin bahçeleri, zula patron, zula koruma, zula üsküdar sokakları, zula metro istasyonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı