SİLAHLAR

P90

Hafif makinalı kategorisindeki bu silah size hem hız hem çeviklik hem de + özellikleriyle muhteşem bir atak performansı kazandıracak. Elbette ki hafif makinalı olması sebebiyle aug ve m468 in hasarlamasına asla yetişemez ancak bir şarjördeki 40 mermi ve rakiplerinizden daha uzun süren bir atış süresiyle onların önüne geçebilir. Ölümlerine sebep olabilirsiniz.

Ancak bu silahın asıl kullanım amacı bana kalırsa dah hızlı daha seri bir kullanım sunmak. Oyun içinde çoğu tüfek sizin manevra olanağını özellikle ateş altındayken yok eder. Bir de bununla beraber ateş altındayken krşunlar size isabet ediyorsa kurtulmanız olanaksız olacaktır. Bunun için özellikle hızlı oynayan ve düşmanımın önünden bir ceylan gibi sekerek kaçarım diyen bir gamer iseniz size bu silahı şiddetle tavsiye edeceğim. Kullanacağınız diğer hafif makinalılar (örneğin oyunun başında verilen mac-10 gibi bir hafif makinalı) size bu kkonforu sağlayamayacaktır. ve de tasarımlarının da etkileyici olduğunu göz ardı edemeyeceğiniz harika bir silah.

Bunu sağladığınız takdirde sizi 1 adım daha ileriye taşıyacaktır. Bu alanlarda size atış kolaylığı ve cephane olanağı sağlayan P90 tüfeklerle neredeyse aynı atış menziline sahiptir. Ancak tesir kuvveti farkı çok hayati bir şekilde burada karşımıza çıkıyor. Atış tesirimizi artırma ancak +5 den sonra gerçekleşse de bu 40 merminin 2 saniyede oluşturduğu hasarla kapanabilecek bir fark oluyor.

Hafif makinalı P90

Gaziantep gibi bir arenada rakiplerinizle karşılaştığınızı düşünün. bu arenada her daim dönemeçlerin bulunduğu, rakiplerinizle köşe kapmaca oynadığınızı önceki antep yazımızda da velirtmiştik. Bunun içindir ki bu tür arenalarda scorp yapmadan yani nişan almadan lazer yardımıyla daha seri atışlar yapabileceğiniz bir alan sağlanacaktır size. Bu arenalarda öne çıkmanızı sağlayan şey öncelikle eş becerileriniz sonra zırhınız sonra silahınızın çeşidi olacaktır. Bunun içindir ki seçtiğiniz silahın oynadığınız arenaya uyum sağlaması son derece önemlidir.

Yine de sizi uyarıyotum! HAfife aldığınız takdirde sizi çok şaaşırtacağı muhakkakolan bu silah rakibinizdeyse korkmanız gerek. Atış alanınızı genişletmelisiniz çünkü o hızlı olacak. Nişancılığınız iyi olmalı çünkü siz onu ararken o gözden kaybbolabilir çok hızlı bir şekilde. Eğer elinizde bir de nişancı varsa hız özelliği sebebiyle sizi bayağı döndürecek olan bir rakibiniz var karşınızda demektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı