HARİTALAR

Paris

Paris: Fransa’nın başkenti… Her yeri sanat kokan ve atmosferiyle sizi bulunduğunuz mekandan koparıp götüren harika grafikleriyle yine mükemmel bir zula haritasında beraberiz. Elbette bulunduğunuz atmosferin etkisi altında kalıp bu haritada kendini rakibine odaklayamayan arkadaşlarımız olabilir. Ancak odaklansa bile bu haritadaki sürprizlere şahit olanların iyi bileceği gibi arenanın 2 tarafındaki sac geçit ve ortadaki uçak enkazı sizin ve eğer ölüm maçındaysanız takımınızdakiler için tam bir ölüm koridoru oluşturacak. İşte bu nedenle size tavsiyem oyun içinde bu haritanın özelliklerini ve geçitlerin açıldığı yönleri en ince ayrıntılarıyla öğrenmeniz.

Elbette silah tercihi sizin elinizin ustalığına ve becerilerine bağlı. Ancak eğer bu haritada kazanamıyorsanız size makinalılardan başka silah çeşidini öneremem. Neden mi? Çünkü seri atış avantajına bir de hasar oranı eklendiğinde uzun menzilli olmasıyla da sizi bu arenada avantajlı bir konuma taşıyacak olan en iyi silah çeşidi şüphesiz makinalılar olacak. İşte size rakiplerinizle göğüs göğüse çarpışabileceğiniz ve oyunun adrenalinini damarlarınızda hissedebileceğiniz son derece aksiyonlubir zula arenası daha!


Bu harita sizlere Eyfel Kulesi görünümü ile birlikte oyun oynamak keyfi sunuyor. Bir köprünün üstüne konumlanmış olan bu harita sağda ve solda ırmak görünümü ve Eyfel Kulesi manzaralıdır.Sağ ve solda tespit edilen merdivenleri kullanarak ilgi çekmeden karşı tarafa geçebilirsiniz. Ortada tespit edilen helikopterin amacıyla çok ilgi etmelisiniz zira karşıya geçmek isteyen oyuncular kısa yol olarak orayı tercih ederler.

Paris

zula, zulaya dair, zula ile ilgili, zula haritalar, zula silahlar, zula makinalılar. Zula hafif makinalılar, zula nişancılar, zula tabancalar, zula bıçaklar. Zula bombalar, zula oyun modları, zula aranıyor. Zula olum maçı, zula nişancı, zula pompalı, zula bıçak, zula tokat, zula karlı liman. Zula sabotaj, zula rekabet, zula battle royal, zula karakterler. Zula çanakkale, zula gaziantep mülteci kampı, zula hangar, zula nemrut, zula paris, zula kuzey ırak. Zula kereste, zula düğün salonu, zula internet kafe, zula favela, zula tahran, zula herkes tek. Zula sancak, zula çin bahçeleri, zula patron, zula koruma, zula üsküdar sokakları. Zula metro istasyonu

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı