HARİTALAR

Persepolis

Persepolis… Pers kralı 1. Dariusun gözbebeği… Ve zulanın en dişli haritalarından birinde dönen efsanevi bir kovalamaca… Bu arenada gözlerinizin dört dönmesi gerekecek. Çünkü sağınızdan ve solunuzdan açılan geçitlerle rakiplerinizin sizi gafil avlaması an meselesi olacak. Tabii kii siz de onları avlamak için bu geçitleri kullanmazsanız. Ava giden avlanır sözünü sıkça akıllarımıza getiren bu haritada makinalıların ve Hafif makinalıların üstünlüğü ise tartışılmaz..

Bombaları da akıllıca kullanmanızı öneririm. Bir C5 in kaç kişiyi beraberinde götürebileceğini tahmin etmek çok zor bu haritada… Konteynırlardan geçerken taşsütunların arkaasından aniden çıkan rakiplerinize dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatmama gerek yok heralde. Uzaktan da rakiplerinizi kolaylıkla etkisiz hale getirebileceğiniz bu haritada arkanızı kollamayı unutmayın… Ve elbette ki silahınızı akıllıca seçtiğinizden emin olun. Oyunun en gözde silahlarından olan MPT-76 bu haritada da söz gelimiyle “tam otomatik” olarak göz kamaştıracak.

Persapolis haritasında işte bu eşi benzeri olmayan yapıları gözlemleyerek oyun oynama ihtimaline erişeceksiniz. Etrafınızdaki yapılardan ötürü kendinizi o dönemlerde hissederek farklı bir tecrübe yaşayacaksınız. Bu haritada en mühim noktalardan biri , sağda tespit edilen yolu kullanarak rakibinize görünmeden rakibinizin alanına gidebilir ve orada iyi bir noktaya saklanarak rakibinize ani ve süratli bir baskın yapabilirsiniz. Klasik yapıları görmeyi seven , eski dönemlere ilgi duyan biriyseniz bu haritayı çok seveceğinizi düşünüyoruz… Bu haritada eğlencenin doruklarına çıkacak ve adrenalini damarlarınızda hissedeceğinizden şüpheniz olmasın.

Persepolis

zula, zulaya dair, zula ile ilgili, zula haritalar, zula silahlar, zula makinalılar. Zula hafif makinalılar, zula nişancılar, zula tabancalar, zula bıçaklar. Zula bombalar, zula oyun modları, zula aranıyor. Zula olum maçı, zula nişancı, zula pompalı, zula bıçak, zula tokat, zula karlı liman. Zula sabotaj, zula rekabet, zula battle royal, zula karakterler. Zula çanakkale, zula gaziantep mülteci kampı, zula hangar, zula nemrut, zula paris, zula kuzey ırak. Zula kereste, zula düğün salonu, zula internet kafe, zula favela, zula tahran, zula herkes tek. Zula sancak, zula çin bahçeleri, zula patron, zula koruma, zula üsküdar sokakları. Zula metro istasyonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı