HARİTALAR

Trabzon Uzungöl

Trabzon Uzungöl … Çaykaranın gözbebeği … yamaçlardan düşen kayalardan oluşan bu doğal güzellik nasıl bir arenaya dönüşür? Zula yine bir doğal harikayla karşımızda. Hem de öyle bir yer ki uzunluğuyla haritada oynayan oyuncuları zorlarken yaşattığı adrenalini damarlarınızda hissedeceksiniz. Koruma oyunlarında sizi ve takımınızı son derece zorlayan bu arena etrafındaki manzarayla sizi o bölgede bulunduruyormuşçasına mutlu edecek. Sniper olarak oynadığınızda sizi rakiplerinize karşı avantajlı çıkaracak olan bu arenada dikkatli olmalısınız. Çünkü rakibinize nişa alırken sizi fark etmesi halinde saklanacağı ve siper alıp mevzileneceği çok yer olduğunu da farkedeceksiniz. Ve aklınıza başka bir soru gelecek… Neden taaruz alıp rakiplerimi arkalayarak veya onları gafil avlayacak şekilde pusu hazırlayarak oyunun galibi olmayayım? işte böyle düşünenlerin kazanabilceği bir haritada oynuyorsunuz. Şayet nişancı silahlarının arenadaki baskınlığı es geçilemez. Ancak makinalılarla elde edeceğiniz kill de pas geçilemez. tabii tabancanızı nasıl kulandığınız da çok önemli. Herkesin bildiği gibi nişancı oyuncuları yakın mesafede nişancı silahlarıyla üstünlük elde etmede zorluk yaşayabiliyor. Fast shot yapamıyorsanız tabancanıza sığınmanız gerekecek. İşte bu nedenle tabanca kullanımı da oyunda ve tabii ki arenada başka bir seviyeye taşıyacaktır sizi.

Trabzon Uzungöl haritasında Uzungöl’ün çevresinde yapılı evler , bahçeler , kamelyalar üstüne geliştirilmiş bir yapı bulunmaktadır. Bu haritanın en güzel yanı etrafınızın cıvıl cıvıl renklerle geliştirilmiş yapılarla dolu olmasıdır.

Estetiğin üst düzeyde bulunduğu bu harita hoşunuza gidecektir. Oyun yönünden ise etrafınızda ilgi dağıtıcı çok neden olmasından ötürü uzak mesafelere odaklanamama ya da rakiplerinizi tam seçememe gibi problemler yaşayabilirsiniz. Koruma  oyunlarının vazgeçilmezidir.

Trabzon Uzungöl

Zula bombalar, zula oyun modları, zula aranıyor. Zula olum maçı, zula nişancı, zula pompalı, zula bıçak, zula tokat, zula karlı liman. Zula sabotaj, zula rekabet, zula battle royal, zula karakterler. Zula çanakkale, zula gaziantep mülteci kampı, zula hangar, zula nemrut, zula paris, zula kuzey ırak. Zula kereste, zula düğün salonu, zula internet kafe, zula favela, zula tahran, zula herkes tek. Zula sancak, zula çin bahçeleri, zula patron, zula koruma, zula üsküdar sokakları. Zula metro istasyonu

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı