HARİTALAR

Üsküdar Sokakları


İstanbul’a hiç gitmediniz mi… Üsküdar Sokakları haritasında hem oyun oynayabilir hem de bu güzel yeri keşfedebilirsiniz. Dükkan , tünel , mağaza , inşaat gibi yapılarla gerektiğince gerçekçi bir şekilde hazırlanan bu haritada saklanabileceğiniz pek çok nokta bulunur. Özellikle İstanbul manzarasıyla oynayanları büyüleyen bir tasarıma sahip olan bu arenada sizi daha da oyuna odaklayacak en önemli özellik rakiplerinizin sizi her daim avlayabileceği sayısız siperden oluşması. Bu nedenle gözünüzü dört açmanız gerektiğini size hatırlatmam gerekiyor. Hayatta kalmak ve rakiplerinizle olan mücadele içinde başarılı olmak istiyorsanız bu hızlı oyunda kendinizi korumalı ve rakiplerinize hiç beklemedikleri bir şekilde saldırmalısınız.

Bu sayede kendiniz koruyabilir ve rakibinizi hazırlıksız yakalayabilirsiniz. İnşaatın tepesine çıkarak görüş alanınızı arttırıp daha geniş bir hakimiyet kurabilirsiniz. Herkes tek amacıyla harikadır. Özellikle bu arenada hafif makinalı ve makinalılar çok işlevselken sizi şaşırtabilecek bir silah türü daha bu arenanın ana avcı silahını oluşturuyor. Nişancı silahları ile base ler arasında çok sayıda rakibinizi manevra kabiliyetlerinizi ve reflekslerinizi kullanmadan alt edebilirsiniz. Ama seri atış özelliği olan bir nişancı silahı seçmenizin size daha çok avantaj sağlayacağını söylemek de yalan olmaz. Bu nedenle mpt-76s ve benzeri silahlarınızı yükseltip oynarsanız size hatırı sayılır bir avantaj sağlayacağını da söylemem gerekiyor.

Tüneli kullanarak bir uçtan diğerine güvenilir bir şekilde giderek üstünlük sağlayabilrsiniz. Bu ve bunun gibi daha nice taktiği yerinde keşfetmek amacıyla derhal oyuna katılabilirsiniz.

Üsküdar Sokakları

zula, zulaya dair, zula ile ilgili, zula haritalar, zula silahlar, zula makinalılar. Zula hafif makinalılar, zula nişancılar, zula tabancalar, zula bıçaklar. Zula bombalar, zula oyun modları, zula aranıyor. Zula olum maçı, zula nişancı, zula pompalı, zula bıçak, zula tokat, zula karlı liman. Zula sabotaj, zula rekabet, zula battle royal, zula karakterler. Zula çanakkale, zula gaziantep mülteci kampı, zula hangar, zula nemrut, zula paris, zula kuzey ırak. Zula kereste, zula düğün salonu, zula internet kafe, zula favela, zula tahran, zula herkes tek. Zula sancak, zula çin bahçeleri, zula patron, zula koruma, zula üsküdar sokakları. Zula metro istasyonu

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı