SİLAHLAR

Zigana

Gerek türk malı oluşu, gerek bu oyunun en önemli uardımcı atış elemanlarından olan, gerekse ismini aldığı gecit gibi dağları aralayan, yıkan bir silah: Zigana …

Türk mühendisliğinin gurur verici bir silah olan bu tabanca size sadeliğiyle bir haz verse de asıl önemli olan özelliği olan bu tabancanın kategorisinde sizin de elinizde oyun başladığından beri var olan bir silahla benzeşiyor olmasında. Colt 1911 in bir kuzeni de denebilecek olan bu silah ile tek atımlık kurşunlarla rakibinize isabetli atışlar yapabilirsiniz. Ancak Unutmayınız ki m93r veya glock18 gibi silahların o hafif makinalı benzeri seri atış zelliğini.bu tabancalarda bulamayacaksınız. bu nedenle de eğer rakibinizin seri atışları var ise size tavsiyem üzerine silahla gitmeyin. Bu silahın tek atışlarda tesir etkisi yüksek olabilir ama aşağı yukarı bir glock tesirine denk. seri atışlarda üzerinize iabet eden 10 mermiden 4 ü lsa bile o süre zarfında zigana ile ancak 4 atış gerçekleştirebilirsiniz.

Tetik manevrasıyla desert eagle gibi bir hasar bırakamazsınız. Bu nedenle elinizi tetikten çekmeyin. Seri atışlar sağlayabilirseniz belki desert ın hasarına yaklaşabilirsiniz. Ancak yine de sizi uyarıyorum. Bu silahla colt u sollarsınız ancak desert ya da glock cinsi tabancalara yetişemezsiniz. Bu nedenle eğer nişancı silahı alırım yanına da bundan alır seri atış ve yakın mesafe avantajı sağlarım diyorsanız bir daha düşünün. Tabanca oyunlarında ise size oluşturacağı hazzı tarif edemem.

Tabanca Zigana

Ben de bir zulasever olarak tabanca oyunlarında bu silahı gerek sesi gerek görüntüsü için alıyor.rakibime hasar burakırken tarifsiz bir zevkin içinde buluyorum kendimi. Size de bir kere de olsa kullanmanız gerektiğini vurgulayacağım bir silah o bakımdan. Garip gibi viranı bul gör beni beni beni. Sor beni beni beni. Ziganayı kullanın yani size oyuna farklı bir bakış açısı kazandıracağına eminim. bu nedenle size şiddetle tavsiye ettiğim bir silah olma özelliği taşıyor bu silah. Sizin de kuulnacağınız kullanmak isteyeceğiniz, kullanarak zevk alacağınız bir silah. Silah zula zigana üçgeninin ana teması kendisi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı