OYUN ÇEŞİTLERİ

Patron Avı

Patron Avı : Bu oyun modunda bir patron bulunmaktadır ve bu oyuncunun sağlığı daha yüksektir fakat bu modun olumsuz yanı patronun olduğu konumun rakip oyuncular doğrulusunda görünebilir olmasıdır. Burda uygulanabilecek bir taktik olarak , rakip grup patrona yoğunlaşmışken başka oyuncular kısayolları kullanarak rakibin alanına gidebilir ve rakibi hazırlıksız yakalayabilir. Bu taktiğin işe yarayabilmesi amacıyla iyi zamanlama , haritaya yerleşimin iyi olması ve alana hakimiyet çok önemlidir. Patron Avı…

Aslında bu oyun modunda normal kısımdan çok değişik bir yan bulunmuyor. Yine belli sayılara göre bölünmüş takımlar karşı karşıya geliyorlar. Farklı olan kısım ise oyunda patron adını verdiğimiz kişinin de olması. Patronun canı daha fazladır. Bu özelliği ile çok cazip ve çok havalıdır. Olumsuz tarafı ise patronun mavi bir renkle haritada belirgin durumda olmasıdır. Rakip oyuncular patron oyuncunun ne tarafta olduğunu çok rahat görebilirler. Sağlığınızın yüksek olması bir avantajken, herkes tarafından yerinizin biliniyor olması bütün okların üzerinize yöneltilmesine neden olacaktır. Patronluk oyun boyunca sadece bir kişide kalmaz. Diğer oyuncular arasında gidip durmaktadır. Patron avı oyun modu diğer oyun modlarından farklı birçok özellik göstermektedir. Bunların en önemlisi sizin üzerinizde sanki verici varmışçasına rakiplerinizin nokta atışıyla sizi bulmasıdır.

https://zulaoyunu.com/hangar/

Bu sizi oyun esnasında oldukça zorlayacaktır. Zula oynarken dikkat etmeniz gereken birçok nokta bulunur. Bu tarz oyunlar çift taraflıdır. Yani bir tarafta bir oyuncu vardır ama karşı taraf boş değildir. Orada da gerçek oyuncu bulunur. Bilgisayara karşı oynanan bir oyun değildir. Bu sebepten ötürü yapılan ataklar gerçek kişiler tarafından gelir. Oyunun en zevkli kısmı belki de budur. Oyun gerçekliğinin üst noktalara taşınmasına katkıda bulunur. Tüm bu özellikler bir taraftayken oyun içinde patron olduğunuzu bir düşünün. Normal hayatta bir patron olmak kulağa çok hoş gelir.

Patron Avı

Kendi işinizi kendinizin yönettiği, sınırlarını kendinizin belirlediği bir dünya her zaman ilgi çekici olmuştur. Patron modunda bu hissiyatı pek bulamazsınız çünkü patron olduğunuzda takıma liderlik etmezsiniz. Takımınızdaki diğer oyuncular sizin direktifleriniz doğrultusunda hareket etmezler.  Normal maçlarda nasıl oynuyorlarsa burada da öyle oynarlar. Liderlik edebilme yönünüz kuvvetli olabilir. Zaten patronluk dediğimiz meslek, lider karakterli insanların başarılı olabileceği bir alandır. Patron olmanın güzel taraflarından birisi de aldığınız skordur. Patron olunca daha yüksek skorlar elde etmeniz mümkündür. Canınızın diğer oyunculara kıyasla çok daha yüksek olması, rakiplerinize göre daha fazla direnebilecek ve hünerlerinizi daha fazla gösterebileceksiniz. Bu da size daha fazla skor ve daha az ölüm istatistiği verecektir. Tüm bu noktalara dikkat ederseniz, patron oyununda iyi işler başaracağınızı düşünüyorum. Başarılı olmanın yanında oyun sizi mutlu da edecektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı